Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vánoční turnaj v Troubelicích -jednotlivci

5. 1. 2007
 JEDNOTLIVCI DLE VÝKONU  - MUŽI A ŽENY










poř. jméno družstvo plné dorážka celkem chyby  
               
1. COMPEL Miloslav KK Zábřeh 318 140 458 7  
2. PETKO Jan KK Šumperk - muži 302 151 453 0  
3. JURDA Josef Prostějov "B" 304 148 452 4  
4. ROLENC Roman Prostějov "A" 289 162 451 4  
5. SMRČKA Miroslav KK Šumperk - muži 282 162 444 2  
6. ZNOJIL Miroslav Prostějov "A" 284 152 436 3  
7. ŘÍHA Dušan Šternberk PL 285 149 434 2  
8. ZAPLETAL Marek KK Šumperk - muži 284 146 430 5  
9. DIVIŠ Bronislav Prostějov "A" 305 125 430 7  
10. POSPÍŠIL Ondřej MEZ Mohelnice "A" 276 152 428 2  
11. KUPKA Václav KK Zábřeh 303 124 427 5  
12. JANOŠEK Jaromírr Litovel"B" 283 141 424 6  
13. ŠVARC Zdeněk Profistav Přerov I. 299 122 421 7  
14. ŠULA Milan MEZ Mohelnice "A" 274 146 420 4  
15. KOUDELNÝ Libor Horka 296 122 418 3  
16. BRZOBOHATÝ Ivo Sigma MŽ "D" 297 121 418 10  
17. BEZDÍČKOVÁ Kateřina KK Šumperk - ženy 277 140 417 11  
18. BLINKA Luboš Litovel "C" 280 134 414 4  
19. HYC Miroslav Sigma MŽ "A" 279 133 412 5  
20. VROBEL Jiří Litovel "C" 287 124 411 10  
21. SROVNAL Jiří KK Zábřeh 290 121 411 9  
22. VACULÍK Milan Litovel"C" 296 115 411 5  
23. DOKOUPILOVÁ Eliška KK Šumperk - ženy 270 140 410 11  
24. TATOUŠKOVÁ Andrea KK Šumperk - ženy 271 139 410 2  
25. JUREČKA Stanislav  Profistav Přerov I. 269 139 408 8  
26. VODÁK Jiří Horka 294 114 408 10  
27. FIALA Jiří Šumperk - dorost 290 117 407 7  
28. VYMAZAL Jaroslav KK Šumperk - muži 268 138 406 4  
29. VOJÁČEK Zdenek Šternberk "A" 292 112 404 9  
30. RAJOŠ Aleš Šumperk - dorost 253 150 403 3  
31. VIDIM Jaroslav Litovel"B" 270 133 403 4  
32. RYCHOVÁ Miluše Praděd Bruntál 276 127 403 2  
33. ĎURIŠ Pavel st. Šternberk "A" 273 129 402 7  
34. PETRŮN Antonín Orel Kelč 277 125 402 5  
35. SUCHAN Josef  Šumperk - dorost 290 111 401 7  
36. KOTRÁŠOVÁ Marie Troubelice - ženy 277 121 398 9  
37. KUBOVÁ Lenka KK Šumperk - ženy 266 130 396 6  
38. MALÍŠEK Jiří Sigma MŽ "A" 286 110 396 9  
39. ŠUBERT Václav Šternberk "A" 287 108 395 10  
40. MALÍŠEK Petr Sigma MŽ "A" 269 125 394 5  
41. ČERNOHOUS Pavel Prostějov "B" 269 124 393 8  
42. ČERNOHOUS Petr Prostějov "A" 262 130 392 4  
43. GASSMANN Josef Orel Kelč 275 117 392 7  
44. POSPÍŠIL Jirka Šternberk PL 293 99 392 9  
45. PLHAL Marek Profistav Přerov I. 258 133 391 8  
46. SMAŽIL Roman Sigma MŽ "B" 270 121 391 10  
47. ŠVARC Miroslav Profistav Přerov I. 271 120 391 9  
48. ĎURIŠ Pavel ml. Šternberk "A" 271 117 388 12  
49. ŠTORK Jan Sigma MŽ "D" 261 126 387 8  
50. SMIČKA Antonín Horka 261 125 386 7  
51. KOUDELNÝ Jaroslav MEZ Mohelnice "A" 262 121 383 6  
52. PAVELKA Petr senior Orel Kelč 285 97 382 6  
53. BARTOŠ Kamil Orel Hranice II. 262 117 379 8  
54. TALÁŠEK Miroslav Litovel"B" 269 109 378 10  
55. PAELKA Miroslav Orel Kelč 264 113 377 8  
56. MATĚJKA Josef Šumperk - dorost 288 87 375 12  
57. SURALOVÁ Jana Troubelice - ženy 262 112 374 8  
58. POSPÍŠIL David Šternberk PL 275 99 374 9  
59. SIGMUND Miroslav Litovel"B" 258 114 372 9  
60. JÚNGLING Pavel Sigma MŽ "A" 269 125 370 11  
61. VINKLÁR Dalibor Orel Hranice II. 273 97 370 14  
62. PEŘINA Jaroslav Sigma MŽ "D" 254 115 369 9  
63. SITTA Josef KK Zábřeh 265 104 369 13  
64. KUBÁČ Miroslav Troubelice - muži 269 100 369 9  
65. ŠRUBAŘOVÁ Jarka Šternberk "B" 254 114 368 8  
66. FABIÁNEK Bohuslav Sigma MŽ "D" 254 114 368 11  
67. KUBÁČOVÁ Zdena Praděd Bruntál 257 107 364 11  
68. RŮŽIČKA Jan Sigma MŽ "B" 275 88 363 16  
69. ĎULÍK Jaroslav Litovel "B" 253 109 262 12  
70. FIALA Antonín starší Profistav Přerov II. 273 87 360 19  
71. FEIKE Stanislav Prostějov "B" 250 108 358 14  
72. KLVAŇA Miroslav Orel Hranice II. 257 101 358 11  
73. BLINKA Karel Litovel "C" 260 98 358 12  
74. ŠKODA Zdeněk Horka 263 95 358 7  
75. PAVELKA Petr junior Orel Kelč 242 114 356 4  
76. ODSTRČIL Zdeněk Profistav Přerov II. 254 102 356 10  
77. KOTRÁŠ Miroslav Troubelice - muži 259 96 355 14  
78. SOBOTA Zdeněk MEZ Mohelnice "A" 268 87 355 9  
79. CHROMEC Zdeněk Profistav Přerov II. 235 115 350 10  
80. MELICHAR Jaroslav Olfin Olomouc 238 110 348 10  
81. PLACHÝ Miroslav Prostějov "B" 270 78 348 9  
82. BUREŠ Milan Olfin Olomouc 234 113 347 8  
83. POSPÍŠIL Petr Olfin Olomouc 242 105 347 9  
84. ŘÍHOVÁ Marie Šternberk "B" 241 101 342 12  
85. KUBÁČOVÁ Vlaďka Praděd Bruntál 249 92 341 16  
86. SOBOTOVÁ Jitka Šternberk "B" 256 84 340 17  
87. HIRNER Michal Sigma MŽ "B" 245 94 339 16  
88. SOBOTA Břetislav Šternberk "B" 251 88 339 16  
89. STANĚK Roman Orel Hranice I. 254 85 339 9  
90. MAITNER Jiří Troubelice - muži 254 82 336 12  
91. ZABÁK Květoslav Sigma MŽ "B" 248 85 333 15  
92. FORESTER Tomáš Olfin Olomouc 255 78 333 12  
93. NEPLECH Josef Šternberk PL 236 93 329 15  
94. VINKLAROVÁ Dobromila Orel Hranice I. 216 106 322 8  
95. VÝVODA František Orel Hranice II. 240 82 322 14  
96. KROPÁČ František Troubelice - muži 218 99 317 16  
97. PTÁČKOVÁ Libuše Troubelice - ženy 237 74 311 15  
98. BEER Karel Orel Hranice I. 230 88 308 17  
99. OBŠILOVÁ Ludmila Troubelice - ženy 212 89 301 9  
100. FIALA Antonín mladší Profistav Přerov II. 222 71 293 22  
101. KADLEC Vítězslav Praděd Bruntál 232 29 291
25

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář